Hakkımızda

Hakkımızda

Tarzınıza uygun çizgilerle karşılaşmak her zaman mutluluk vericidir, ilk görüşte “işte bu!” demek…  MN Bilgili Mobilya olarak tüm çabamız ve yarım asıra yakın birikimimiz, gözlerinizde o ışıltıyı görmek için.

Kendimizi, içinde yaşarken size mutluluk verecek mekanlar yaratmaya adadık. Yaşadığınız ortama hayat verecek her bir parçayı, ilham veren detaylarla, incelikle tasarlıyoruz.

Düşünülmüş deneyimlerle geliştirdiğimiz özgün üretimlerimizin yanı sıra, dünyaca ünlü kuzey Avrupalı ve İtalyan tasarımcıların yenilikçi ürünlerini de beğeninize sunuyoruz.

Mutlu insanlar, ilham veren evler...

Tarzınıza uygun çizgilerle karşılaşmak her zaman mutluluk vericidir, ilk görüşte “işte bu!” demek…  45 yılı aşan birikimimiz ile MN Bilgili Mobilya olarak en büyük amacımız, size ilham veren bu anları yaratmak.

İçinde yaşarken size mutluluk verecek mekanlar ve evinize yakışacak mobilyalar... Yaşadığınız ortama hayat verecek her bir parçayı incelikle tasarlıyor, tecrübe ve ustalıkla üretiyoruz. 

Tüm detaylarıyla düşünerek geliştirdiğimiz özgün üretimlerimizin yanı sıra, dünyaca ünlü kuzey Avrupalı ve İtalyan tasarımcıların yenilikçi ürünlerini de beğeninize sunuyoruz. 

Estetik, kullanışlı ve ilham veren çizgileri, ustalık ve kaliteyle harmanlayarak evinize yakışan tasarımlar yaratıyoruz. Oturma gruplarından sehpalara, duvar ünitelerinden vitrinlere, masalara ve yatak odalarına; her biri tercihleriniz ve zevklerinize uygun şekilde kişiselleştirilebilen eşsiz tasarımlar, evinizin her köşesine hayat katmak üzere sizi MN Bilgili Mobilya’da bekliyor.

1978’den bu yana evinize yakışır.

1978 yılında kurulan MN Bilgili Mobilya; aileden gelen köklü bir geleneği, usta ellerin zanaatkarlığı ve yaratıcı tasarımlarla ahşabın ve kumaşın rengarenk tonlarına yansıtıyor.

Şirketimiz dönemin ve İstanbul’un seçkin iş insanlarından biri olan Mehmet Bilgili’nin iç mekan tasarımına olan tutkusu ve mobilyanın zamanın ötesine geçen değerini gören vizyonuyla hayata geçti. Şirketin ikinci kuşağının idaresinde modernleşip kurumsallaşan MN Bilgili Mobilya, o dönemde ihracatta önemli yer edindi. Üçüncü kuşakla birlikte, değişen teknoloji ve yaşam alışkanlıklarını çizgisine dahil eden firmamız; bir yandan zamanın değişen hızına ayak uydururken, bir yandan da zamansız tasarımlar üretmeye devam ediyor.

Kurucumuz Mehmet Bilgili’nin kalite ve ince ustalık üzerine kurduğu vizyonu, bugün İstanbul Florya’daki 1.500 m2 büyüklüğündeki showroom’umuz ve 2.000 m2’lik el emeği üretimimiz ile geleceğe taşıyoruz. İstanbul’un çok kültürlü yapısıyla yoğrulan, engin bir mobilya işçiliğinin mirasçısı olan ustalarımızın emeği ve bilgisi, en temel değerlerimizi temsil ediyor.

Çünkü yıllar ve nesiller boyunca zevkle, severek kullanılacak mobilyalar, aksesuarlar üretmek, koleksiyonlar oluşturmak ve kullanıcılarımızın hayatlarına dokunmak, MN Bilgili Mobilya olarak en önemli amaçlarımız arasında yer alıyor.

Bizce hiçbir detay önemsiz değildir. Uzun yıllara, el emeğine ve aile geleneğine dayanan uzmanlığımız ile, daima seçici ev sahiplerinin ve mimarların beklentilerini aşmak için çalışıyoruz. Evinize yakışan tasarımları yaratmak üzere doğal materyalleri ve doğal kaplamalı yüzeyleri, ahşap ve kumaşın eşsiz uyumuyla buluşturuyoruz. 

Size mutluluk veren anlarda ve mekanlarda görüşmek dileğiyle...